Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro užívání cookies.

Pokračovat

V pondělí, 20.1.2014 jsme pro Vás spustili novou verzi BeTy. Vaše osobní asistentka se naučila dalších několik užitečných funkcí, se kterými Vám bude nyní schopná pomoci a také jsme zapracovali na několika dovednostech, které jí občas nešly nebo byl prostor je malinko vylepšit 🙂

Nové funkce jsou:

1. Nové widgety. Nově na úvodní obrazovce najdete widgety, které vás informují o posledních zveřejněných informacích od producentů a odděleně o posledních informacích od BT. Jedná se o infa, která najdete také v sekci Producenti>Informace. Jako widget jsme také přidali graf „Provize“, zobrazující produkci za posledních šest měsíců a graf “Struktury produkce”.

2. Interní materiály. Nově můžete u interních materiálů vybrat, komu chcete daný materiál zpřístupnit. Poradce, který má oprávnění materiály nahrávat, může takto řídit oprávnění přístupu k materiálu, tedy kdo a jaký materiál uvidí. Přizpůsobit si můžete i ikonu, pro danou sekci, snadno tak odlišíte jednotlivé segmenty a k nim patřícídokumenty. Více informací najdete brzy v samostatném článku.

interni materialy

3. Více skenů. Nově je možné k jednomu obchodu připojit více skenů. Počet skenů indikuje číslice vedle ikony skeneru.

 skeny

Změny a vylepšení:

  1. Zúžili jsme některé sloupce v tabulkách, aby zabíraly méně místa.
  2. V seznamu klientů lze pomocí tlačítka „VÝBĚR SLOUPCŮ“ vytvořit vlastní tabulku a vytvářet nejrůznější filtry a sestavy nad databázi klientů.
  3. Náhled na „Nutné dokumenty“ je možný v detailním zobrazení, tedy je viditelné, co přesně je potřeba dodat.
  4. Na školení je možné přihlásit další uživatele opakovaně.
  5. Změnili jsme i způsob vyhledávání dotazů. Nyní filtr vyhledá zadaný text až po zmáčknutí klávesy enter.
  6. Opravili jsme také chybu, která znemožňovala stahovat materiály v Internet Explorer 8.
  7. Celkově je systém rychlejší.

Napsat komentář

Required fields are marked (*)