Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro užívání cookies.

Pokračovat

Start nového informačního systému pro poradce Broker Trustu se blíží a 1.9.2013 se na počítačích našich partnerů poprvé představí BeTy, naše nová osobní asistentka.

BeTy bude umět mnoho nových věcí a dojde k změnám a úpravám oproti současnému informačnímu systému. Snažili jsme se změny a nové věci vytvořit srozumitelné a uživatelsky přívětivé, ale až praxe ověří, jak se nám to povedlo. Abychom pro vás start usnadnili co nejvíce, připravili jsme několik způsobů, jak vám v tomto pomoci:

  1. Při prvním přihlášení se Vám objeví krátké úvodní video o BeTy, kde se dozvíte základní informace pro ovládání a komunikaci s BeTy, abyste mohli ihned systém začít využívat.
  2. Cílená nápověda přímo v systému. Na každé stránce v BeTy bude možnost si pomocí fialového otazníčku v pravém horním rohu spustit nápovědu, která se týká pouze dané stránky, na které se nacházíte a se kterou chcete pracovat. Pokud na otazník kliknete, zobrazí se vám krátká video nápověda k dané stránce, kde dostanete veškeré potřebné informace.
  3. Využití blogu BeTy. Abychom vás mohli informovat o nových funkcích, které budou průběžně do BeTy integrovány nebo o tom, jak některé dovednosti BeTy využít ve svůj prospěch, vytvořili jsme blog, na kterém tyto informace budeme zveřejňovat. Blog najdete na adrese blog.brokertrust.cz. Určitě ho sledujte!
  4. Standardně bude také v pravidelných intervalech probíhat školení na centrále BT. O školení předpokládáme vysoký zájem, takže termíny budeme zveřejňovat skrze BeTy (sekce BT školení), ale předem zveřejníme přesný čas spuštění registrací na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Linkedin), které vznikly pro podporu komunikace o BeTy. Doporučujeme BeTy sledovat i na vaší oblíbené sítí, budete tak mít informace v předstihu oproti ostatním.
  5. Pro potřeby startu BeTy a další její podpory jsme připravili speciální telefonní linku, která bude směřovat na vyškolené pracovníky BT, kteří vám pomůžou se vším potřebným. Vytvořili jsme také kontaktní mail podpora@brokertrust.cz, na který se budete moct obracet s pomocí při řešení vašich požadavků

Věříme, že rozsah nastavené podpory bude dostatečný a spuštění nového systému pro vás nebude problém.

 

Napsat komentář

Required fields are marked (*)