Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro užívání cookies.

Pokračovat

Infa, tedy informace, které pro Vás BT připravuje, jsou publikovány každý den a každý den Vám přinášíme novinky ze strany producentů, ale také ze strany BT. Vzhledem k tomu, jak širokou nabídku partneři BT mají, je počet distribuovaných inf poměrně vysoký. Uvědomujeme si, že pak může být problém s přehledností a proto je možné využít osobní asistentku BeTy a určit ji, které konkrétní produkty Vás zajímají, na které chcete být upozorněni. Pokud si takto seznam nastavíte, budete dostávat upozornění jen na vybrané produkty (nastavení pak platí i pro seznam inf, který je zasílán jednou denně na email), ale o informace samozřejmě nepřijdete a všechny je vždy najdete v sekci Produkty>Informace, kde si můžete různě filtrovat a najít i historická infa dle potřeby.

Níže najdete obrázek s návodem, jak toto nastavení využít. Je to jednoduché a rychle můžete zpřehlednit objem nových informací.

infa

Napsat komentář

Required fields are marked (*)