Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro užívání cookies.

Pokračovat

Pro klienty, kteří hledají řešení v oblasti investic pro střednědobý horizont (5-8 let), vyvinuli v ČP Invest nový produkt s názvem ČP INVEST Rezerva. Inspirací byla častá poptávka klientů s končícím stavebním spořením.

ČPI Rezerva kombinuje jednorázovou investici do ČPI Konta s pravidelným přestupem do prémiových fondů ČP INVEST. Přestup je realizován na měsíční bázi a klient si sám volí výši pravidelné úložky, která je dále rozpouštěna. Pravidelná úložka se skládá z velmi úspěšného Fondu korporátních dluhopisů ČP INVEST (70 %) a Smíšeného fondu ČP INVEST (30 %).

Další parametry programu jsou následující:CPInvest

  • jednotná sazba vstupního poplatku – 3 %
  • kombinace krátkodobé a střednědobé rezervy v rámci jednoho produktu
  • automaticky nastavený přestup do fondů v rámci jedné smlouvy ČPI Konto
  • zajímavé provize.

Key Account Manager ČP INVEST Roman Kolev k produktu řekl: „dáváme tím k dispozici další nástroj pro řešení jednorázově volných finančních prostředků klientů, např. z dožití pojistných smluv, z ukončeného stavebního spoření, z prodeje nemovitosti apod. A jelikož dnes klienti chtějí mít své finanční prostředky po ruce, zakomponovali jsme ČP INVEST Rezervu také do úspěšného ČPI Konta.“

Klienti si tak i v rámci jedné smlouvy budou moci volit kombinaci investice v krátkodobém, střednědobém i dlouhodobém horizontu a tím mít komplexní správu portfolia pod jednou střechou – viz obrázek.

kolevV případě jakýchkoli dotazů a pro objednání školení se obracejte na Key Account Manažera ČP INVEST:

Ing. Roman Kolev, 602 766 424, kolev@cpinvest.cz

 

 

Modelaci produktu  ČPI Rezerva můžete pohodlně udělat skrze nový SW BT Investke stažení zde.

Info k produktu vč. elektronické smlouvy ke stažení (ČPI Rezerva je součástí smlouvy ČPI Konto) – zde.